Diskuse s uživatelem:Jedudedek/Návrh Hlavní strany

Z Wikiknih
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Jedudědkův návrh se mi líbí. Mám jen 3 poznámky:

  1. Nechal bych všechny obrázky vlevo. (Symetrie nedělá dobrý dojem ani na fotografii, ani na titulní stránce. Kromtoho by se mi ty obrázky líbily všechny buďto vlevo, nebo vpravo, aby to nemátlo.)
  2. Narušit barevný monopol modré ještě jedním prvkem, který by nebyl ani modrý, ani oranžový. Navrhuji citrónovou žluč, ale konkrétní barevnou kombinaci bych odladil až podle toho, jaké bude nové logo.
  3. Blok nahoře bych rozdělil na dva: jeden s textem
  • "Projekt Wikiknihy si klade za cíl shromažďovat a rozšiřovat svobodné otevřené materiály, manuály, učebnice, knihy a jiné texty v českém jazyce." a druhý se
  • "Všechny zde zveřejněné knihy lze kopírovat a upravovat. Vítána jsou zdokonalení i založení nových. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, navštivte stránky nápovědy nebo diskutujte s ostatními." --FDominec 17:11, 22. 1. 2007 (UTC)

Kromtoho je třeba přidat další knihy, které tu nejsou zahrnuty. Až vyjádříte souhlas, hlavní stránku nahradím novou a případné opravy můžeme páchat "za provozu". OK? --FDominec 17:18, 22. 1. 2007 (UTC)

ad1) obrázky jsou vlevo :-)
ad2) barevný monopol narušen, teď to ježtě doobarvit tak aby se na to dalo koukat :-(
ještě jednou jsem to přebarvil, další úpravy až po dalších připomínkách Jedudedek 10:54, 23. 1. 2007 (UTC)
ad3) zakomponováno
Jedudedek 10:33, 23. 1. 2007 (UTC)

Zdravím, musel jsem se lognout (tedy zdravím) abych vás mohl tímto obrázkem upozornit: Mimo FireFox to máte rozhozený!! (ve FF to i u mně vypadalo OK):

Jinak IMHO pěkný. S pozdravem --Reo On 03:05, 26. 1. 2007 (UTC)

Přiznám se, že jsem to na první pohled považoval za další výšplecht Redmondu, ale musím uznat, že zde skutečně nebyla chyba v IE7. V prohlížeči Konqueror tento Jedudědkův návrh vypadal dost podobně rozhozený. V tomto případě se jedná o chybu ve stránce a na opravě pracuju. Mimochodem současná i Singulární verze mají na oficiálním validátoru HTML Result: Passed validation ([1], [2]). --FDominec 18:34, 26. 1. 2007 (UTC)
Přes jisté úsilí jsem chybku nenašel. Pokud se tento návrh odhlasuje (nejsem proti), tak se na to ještě určitě mrknem ;) --FDominec 14:00, 27. 1. 2007 (UTC)