Diskuse s uživatelem:Evosheek

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Z Wikiknih

Dobrý den. Vkládáte toho hodně, ale minimálně něco je zřejmě porušením autorského práva, protože to prostě kopírujete. U toho asi nezbude, než to smazat. Zeptám se tedy: Je něco, co jste vložil a co není porušením autorského práva? --Tchoř (diskuse) 21. 9. 2013, 17:27 (UTC)[odpovědět]

Tchoři, jak se mám s tebou spojit? Rád si s tebou popovídám.

Wiikikuchařka/Mu - Sü - Žou[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Wikikuchařka/Mu - Sü - Žou, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence Creative Commons, pošlete o tom e-mail do OTRS.

--Tchoř (diskuse) 23. 9. 2013, 17:40 (UTC)[odpovědět]

Wikikuchařka[editovat zdroj]

Zdravím,

měl bych na vás pár dotazů a proseb ohledně vašich příspěvků do wikikuchařky:

  1. Prosím, používejte češtinu v názvu stránky (tj. např. Wikikuchařka/Klokaní steak s rajčatovo-olivovou omáčkou namísto Wikikuchařka/Kangaroo steak with tomato-olive sauce).
  2. Prosím, dodržujte formát stránek Wikikuchařky - vizte např, Wikikuchařka/Králík na divoko, Wikikuchařka/Krůtí šašlik, Wikikuchařka/Svíčková na smetaně, Wikikuchařka/Vepřové žebírko s hrozny apod.
  3. Odkud vámi vkládané recepty (potažmo další informace jako např. v Wikikuchařka/Ossobuco) čerpáte?

Pokud byste potřeboval s něčím na Wikiknihách pomoc, dejte vědět.

Danny B. | diskuse | mail | přehled příspěvků | 26. 9. 2013, 00:18 (UTC)[odpovědět]