Přeskočit na obsah

Uživatel:MediaWiki message delivery

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Z Wikiknih

Tento účet poskytuje rozšíření MediaWiki MassMessage a jeho účelem je doručovat zprávy uživatelům podle jejich požadavků. Každý uživatel s oprávněním 'massmessage' může takové zprávy rozesílat přes Special:MassMessage na místní wiki. Zprávy mohou být také zasílány z Meta-Wiki na kteroukoliv wiki.

K doručování zpráv na diskusní stránky ho také používá rozšíření TranslationNotifications na základě předvoleb oznámení překladatelů.

Chcete-li zkontrolovat minulé dodávky hromadných zpráv, podívejte se do protokolu hromadných zpráv. Protokol na Metě zahrnuje globální doručování zpráv, zatímco místní protokol každé wiki zobrazuje doručování zpráv na dané wiki.

Pro rychlé zjištění, kdo poslal danou zprávu, je ve zdroji wikitextu přidaného textu také skrytý komentář, který uvádí, kdo zprávu poslal, ze které wiki a který vstupní seznam byl použit. Pokud si nepřejete dostávat žádné zprávy, přidejte svou uživatelskou diskusní stránku do Category:Opted-out of message delivery.

Přestože má tento uživatel práva robota, své úpravy označuje příznakem robota pouze při zanechání zpráv na uživatelských diskusních stránkách.

Související odkazy