Soubor:Example for DjVu manual cz-book color.djvu

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Z Wikiknih

Původní soubor(1 696 × 2 360 pixelů, velikost souboru: 92 KB, MIME typ: image/vnd.djvu)

Tento soubor pochází z Wikimedia Commons a mohou ho používat ostatní projekty. Níže jsou zobrazeny informace, které obsahuje jeho tamější stránka s popisem souboru.

Popis

Popis
English: Example DjVu document with hidden text layer - source page from book with a color pictures. For wikibooks about cs:DjVu
Čeština: Příklad DjVu dokumentu se skrytou textovou vrstvou - zdroj stránka z knihy s barevnými obrázky. Pro wikiknihu o cs:DjVu
Datum
Zdroj Vlastní dílo
Autor Aleš Kapica

Tento snímek obrazovky buď nezobrazuje žádné autorskoprávně chráněné části programů, nebo příslušné programy jejich autoři uvolnili pod některou svobodnou licencí (která je uvedena jako součást rámečku s licenční informací), a soubor proto vyhovuje pravidlům Wikimedia Commons. Obrázek tedy lze využívat v souladu s podmínkami příslušné licence. Svobodná licence programu:

Poznámka: Pokud snímek obrazovky zobrazuje autorské dílo, které není přímým výsledkem samotného zdrojového textu programu (např. text či grafika vytvořená uživatelem), musí být pro toto dílo uvedena oddělená licence.


Licence

Já, držitel autorských práv k tomuto dílu, ho tímto zveřejňuji za podmínek následujících licencí:
GNU head Tento dokument smí být kopírován, šířen nebo upravován podle podmínek Svobodné licence GNU pro dokumenty verze 1.2 nebo libovolné vyšší verze publikované nadací Free Software Foundation. Dokument nemá neměnné části ani texty na předním či zadním přebalu. Kopie textu licence je k dispozici v oddíle nazvaném GNU Free Documentation License.
w:cs:Creative Commons
uveďte autora
Tento soubor podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora 3.0 Unported
Dílo smíte:
  • šířit – kopírovat, distribuovat a sdělovat veřejnosti
  • upravovat – pozměňovat, doplňovat, využívat celé nebo částečně v jiných dílech
Za těchto podmínek:
  • uveďte autora – Máte povinnost uvést autorství, poskytnout odkaz na licenci a uvést, pokud jste provedli změny. Toho můžete docílit jakýmkoli rozumným způsobem, avšak ne způsobem naznačujícím, že by poskytovatel licence schvaloval nebo podporoval vás nebo vaše užití díla.
Můžete si zvolit libovolnou z těchto licencí.

Popisky

Přidejte jednořádkové vysvětlení, co tento soubor představuje

Položky vyobrazené v tomto souboru

zobrazuje

Historie souboru

Kliknutím na datum a čas se zobrazí tehdejší verze souboru.

Datum a časNáhledRozměryUživatelKomentář
současná31. 7. 2010, 12:00Náhled verze z 31. 7. 2010, 12:001 696 × 2 360 (92 KB)Want{{Information |Description={{en|1=Example DjVu document - source page from book with a color pictures. For wikibooks about wikibooks:cs:DjVu}} {{cs|1=Příklad DjVu dokument - zdroj stránka z knihy s barevnými obrázky. Pro wikiknihu o [[:wikibook

Tento soubor nepoužívá žádná stránka.