Matriky/SOA Třeboň

Z Wikiknih
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Římskokatolická církev[editovat]

farnost vsi poznámka léta dnešní matriční obvod
Albrechtice nad Vltavou Albrechitce nad Vltavou, Hladná, Údraž do roku 1785 spadaly Albrechtice nad Vltavou a Hladná do farnosti Neznašov, Údraž do farnosti Chřešťovice 1717-1888 Písek
Bavorov Bavorov, Blanice, Blanička, Čichtice, Dvorec, Hájek, Malý Bor, Svinětice, Šipoun, Tourov, Trsovky, Útěšov do roku 1741 do farnosti spadaly i Protivec, Strunkovice nad Blanicí a Žíchovec; do roku 1785 Borčice, Dub, Dubská Lhota a Javornice 1641-1927 Bavorov, Strunkovice nad Blanicí
Bechyně
Bělčice Bělčice, Hornosín, Koupě, Podruhlí, Slavětín, Újezdec, Vacíkov, Záhrobí a Závišín 1680-1906 Bělčice
Benešov nad Černou
Bernartice
Besednice
Bílá Hůrka
Bílsko Bílsko, Budyně, Chrást, Krajníčko, Netonice, Měkynec, Pivkovice, Záluží 1677-1922 Bavorov
Blansko
Blatná
Blažejov .
Bohumilice
Boletice
Borotín
Borovany
Boršov na Vltavou
Bošilec
Božejov
Brloh
Budeč
Budislav
Cetoraz
Cetviny
Cizokrajov
Čakov
Častrov
Černá v Pošumaví
Černice
Černívsko
Černovice
Červená
Červená Řečice
České Budějovice
České Velenice
České Žleby
Český Krumlov
Česká Rudolec
Čestice
Čimelice
Číměř
Čížová
Čkyně Čkyně, Dolany, Horosedly, Předenice a Záhoříčko do roku 1787 spadala pod Bohumilice 1787-1915 Čkyně
Člunek
Dačice
Dešná
Deštná
Dírná
Dobrá Voda (ČB)
Dobrá Voda (NH)
Dobřš
Dolní Bukovsko
Dolní Dvořiště
Dolní Slověnice
Dolní Vltavice
Doubleby
Drahov
Dráchov
Dražovice
Dub Borčice, Dub, Dubská Lhota, Javornice do roku 1785 spadaly Borčice, Dub, Dubská Lhota a Javornice do farnosti Bavorov 1784-1909 Strunkovice nad Blanicí
Dubné
Dvory nad Lužnicí
Frantoly
Frymburk
Hamr
Hartvíkov
Heřmaň
Hlasivo
Hlavatce
Hluboká nad Vltavou
Hodňov
Hodušín
Hojná Voda
Horní Cerekev
Horní Dvořiště
Horní Pěna
Horní Planá
Horní Slatina
Horní Stropnice
Horní Vltavice
Horní Záhoří
Hořepník
Hořice na Šumavě
Hosín
Hoštice (TÁ)
Hoštice (VO)
Hroby
Humpolec
Hůrky
Husinec Horouty, Husinec, Výrov 1673 - 1918 Husinec
Chelčice
Chlum u Třeboně
Chotoviny
Choustník
Chrášťany
Chroboly
Chřešťovice
Chvalšiny
Chvojnov
Chýnov
Chyšky
Jablonec
Janov
Jarošov nad Nežárkou
Jílovice
Jindřichův Hradec
Jinín
Jiřsice
Jistebnice
Kadov
Kájov
Kaliště
Kamenice nad Lipou
Kamenný Újezd
Kaplice
Kapličky
Kardašova Řečice
Katovice
Kestřany
Klášter
Knížecí Pláně
Korkusova Huť
Kostelec
Kostelec nad Vltavou
Kostelní Radouň
Kostelní Vydří
Košetice
Kovářov
Krabonoš
Kraselov
Křeč
Křemže
Křešín
Křišťanov
Křtěnov
Ktiš
Kunžak
Kvilda
Lašovice
Lažiště Drslavice, Dvory, Chlístov, Kratušín, Lažiště, Pěčnov, Švihov, Zábrdí, Žárovná 1673 - 1903 Husinec
Ledenice
Lhenice
Libkova Voda
Libníč
Lidmaň
Lipolec
Lišov
Lnáře
Lodhéřov
Lomec
Lomnice nad Lužnicí
Lštění Dachov, Dvorec, Libotyně, Lštění, Mojkov, Radhostice do roku 1720 spadalo pod Vimperk 1720-1901 Šumavské Hoštice
Lukavec
Lutová
Majdalena
Malenice Bolíkovice, Kovanín, Lčovice, Malenice, Setěchovice, Straňovice, Zálezly, Zlešice 1640-1910 Volyně
Malonty
Malšice
Malšín
Matějovec
Milevsko
Mirotice
Mirovice
Mladá Vožice
Mladé Bříště
Mladošovice
Mnich
Modrá Hůrka
Myšenec
Nadějkov
Nákří
Nedvědice
Němčice
Netolice
Neznašov
Nicov
Nová Bystřice
Nová Cerekev
Nová Včelnice
Nová Ves u Mladé Vožice
Nové Hrady
Nové Sady
Novosedly nad Nežárkou
Nový Rychnov
Nový Svět
Olešnice
Olšany
Omlenice
Ondřejov
Onšov
Opařany
Oslov
Pacov
Palupín
Paračov Cehnice, Dunovice, Kváskovice, Paračov, Radějovice, Skály do roku 1747 spadala farnost pod Štěkeň? 1747-1930 Strakonice
Pěkná
Pelhřimov
Písek
Pištín
Planá nad Lužnicí
Pluhův Žďár
Počátky
Podsrp
Pohnání
Pohoří
Pohoří na Šumavě
Polná na Šumavě
Popelín
Pošná
Prachatice Běleč, Bělečská Lhota, Cvrčkov, Dubovice, Jelemek, Kahov, Křeplice, Leptač, Libínské Sedlo, Městská Lhotka, Nebahovy, Oseky, Ostrov, Perlovice, Podolí, Prachatice, Rohanov, Staré Prachatice, Těšovice, Třemšín, Volovice, Zdenice, Žernovice 1632 - 1931 Prachatice
Protivín
Přední Výtoň Přední Výtoň, Zadní Výtoň do roku 1786 spadala farnost pod Frymburk? 1786-1897 Frymburk
Předslavice Beneda, Bohunice, Bušanovice, Čepřovice, Černětice, Jiřetice, Kakovice, Kamenná, Koječín, Marčovice, Předslavice, Tvrzice, Úlehle, Všechlapy a Želibořice do roku 1784 do farnosti spadal i Újezdec 1655-1902 Volyně, Vlachovo Březí
Přídolí
Pukarec
Putim
Radobytce
Radomyšl
Rancířov
Rapšach
Rataje
Ratibořské Hory
Roseč
Rožmberk nad Vltavou
Rožmitál na Šumavě
Rudolfov
Rychnov nad Malší
Rychnov u Nových Hradů
Rychnůvek
Rynárec
Římov
Sedlec
Sedlice
Seznožaty
Sepekov
Skočice
Slavkov
Slavonice
Smilovy Hory
Soběnov
Soběslav
Stádlec
Stachy
Staré Hobzí
Staré Město pod Landštejnem
Staré Sedlo
Strakonice
Stráž nad Nežárkou
Strážný
Strmilov
Strunkovice nad Blanicí Protivec, Strunkovice nad Blanicí a Žíchovec do roku 1741 spadala farnost pod Bavorov 1744 - 1915 Strunkovice nad Blanicí
Strýčice
Střelské Hoštice
Střížov
Studená
Sudoměřice u Bechyně
Suchdol nad Lužnicí
Svatá Maří Bořanovice, Boubská, Budilov, Smrčná, Svatá Maří, Štítkov, Trhonín, Vícemily a Záhoří 1735-1896 Vimperk
Svatý Jan nad Malší
Svéraz
Světlík
Šebířov
Ševětín
Štěkeň
Štěpánovice
Šumavské Hoštice
Tábor
Těmice
Terčí Ves
Trhové Sviny
Třebětice
Třeboň
Tučapy
Týn nad Vltavou
Vacov
Velešín
Velká Chyška
Veselá
Veselí nad Lužnicí
Veselíčko
Věžná
Věžovatá Pláně
Vimperk
Vitějovice
Vitěšovice
Vlachovo Březí Budkov, Dolní Kožlí, Dolní Nakvasovice, Doubrava, Horní Kožlí, Horní Nakvasovice, Chlumany, Chocholatá Lhota, Konopiště, Lipovice, Uhřice, Újezdec a Vlachovo Březí 1650 - 1930 Vlachovo Březí
Vodňany
Vojslavice
Volary
Volenice
Volfířov
Volyně Litochovice, Němětice, Neuslužice, Nihošovice, Nišovice, Přechovice, Račí, Starov, Střítež, Volyně, Zechovice 1616 - 1925 Volyně
Vycholtovice
Vyklantice
Vyskytná
Vyšší Bron
Záblatí
Záboří
Zahájí
Zachotín
Zálší
Zátoň
Zdíkovec
Zhoř
Zlatá Koruna
Zvonková
Želiv
Želnava
Žimutice
Žirovnice
Žumberk

Evangelické církve[editovat]

farnost vyznání léta dnešní matriční obvod
Humpolec augsburské vyznání 1783 - 1902 Humpolec
Jindřichů Hradec českobratrská církev evangelická ? Jindřichů Hradec
Moraveč helvetské vyznání 1784 - 1898 Nová Cerekev
Soběslav N/A ? Soběslav
Strměchy helvetské vyznání 1784 - 1864 Pelhřimov
Velká Lhota augsburské vyznání 1782 - 1922 Dačice
Velká Lhota helvetské vyznání 1792 - 1926 Dačice

Církev československá[editovat]

farnost léta dnešní matriční obvod
České Budějovice 1922 - 1928 České Budějovice
Tábor (1929 - 1930) Tábor
Trhové Sviny 1920 - 1923 Trhové Sviny
Vodňany 1921-1930 Vodňany

Pravoslavná církev[editovat]

farnost léta dnešní matriční obvod
Tábor (1923 - 1924) Tábor
Trhové Sviny 1923 - 1925 Trhové Sviny

Civilní matriky[editovat]

farnost léta dnešní matriční obvod
Blatná 1896 - 1924 Blatná
České Budějovice 1872 - 1926 České Budějovice
Český Krumlov 1905 - 1924 Český Krumlov
Dačice (1869 - 1927) Dačice
Jindřichův Hradec 1903 - 1928 Jindřichův Hradec
Kamenice nad Lipou 1913 - 1928 Kamenice nad Lipou
Kaplice 1870 - 1930 Kaplice
Milevsko 1921 - 1923 Milevsko
Pelhřimov 1868 - 1928 Pelhřimov
Písek 1896 - 1924 Písek
Prachatice 1897 - 1924 Prachatice
Strakonice 1911 - 1930 Strakonice
Tábor 1874 - 1923 Tábor
Trhové Sviny (1949) Trhové Sviny
Třeboň 1883 - 1929 Třeboň

Externí odkazy[editovat]