Přeskočit na obsah

Diskuse s uživatelem:Woodcraft

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Z Wikiknih

Licence obrázků[editovat zdroj]

Dovoluji si Vás upozornit, že u následujících obrázků nebyl splněn požadavek na uvedení zdroje a licence souboru:

Obrázky, u kterých nebudou do 30 dnů doplněny údaje, budou muset být smazány. Za pochopení děkuji --Zirland 11:36, 6. 2. 2007 (UTC)

Jinak stranky se nevyprazdnujou, kdyz u z nejakeho duvodu nejsou treba tak se na zacatek sstranky hodi sablona {{smazat|duvod ke smazani}}

Pri vyprazdnovani stranek pak vznika bordel ...

--Singularity 14:18, 27. 2. 2007 (UTC)

Rád bych vám připomenul, že wikibooks != wikipedia tzn. změny v obsahu stránek jsou zcela normální. Až autor (nebo autoři) rozhodnou, že stránka je skutečně zbytečná, tak pak tam tu šablonu umístí, dřív ne.
Podle mne totiž vzniká skutečný bordel mazáním stránek, šablon a odkazů u kterých si nikdo neověří zda-li náhodou nejsou někde použité. Tímhle způsobem totiž nějaký dobrák zcela znehodnotil mnou vytvořené heslo na wikipedii - nejprve tím že nejprve zrušil šablonu která vkládala obrázky, a pak po nějakém čase někdo odstřelil obrázek, protože nepatřil k žádné stránce.
Woodcraft 10:26, 28. 2. 2007 (UTC)

Wikiknihy - odkaz na "vzorové"[editovat zdroj]

Zdravím. Bylo by možné v Jak začít psát knihu doplnit odkazy na nějaké "vzorové", aby se bylo kde poučit a inspirovat? Sám neznám možnosti Wikiknih, abych to mohl udělat. Díky --LN