Diskuse s uživatelem:Petr Dlouhý

Z Wikiknih
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Propojování do "levého sloupce" (předpokládám, že jde o položku jiné jazyky) funguje mezi různými jazyky stejného projektu. V našem případě jsou to Wikiknihy, takže přidáním [[en:odkaz]] se v vytvoří sloupce jiných jazyků a směřuje do anglikcých Wikiknih. To že se snažíte propojit stránky s anglickou Wikipedii ve mě vyvolává smýšené pocity, navíc nadpis obecný popis rodů, vyznívá tak, že by bylo lepší takové věci dát na Wikipedii (pochopitelně ne v takto pahýlových verzích ale skutečné články). Tam by se propojila anglické wikipedie a česká. Tady by zůstaly jen návody a rady pro pěstování --Li-sung 21:49, 29. 6. 2006 (UTC)

Děkuji. Samozřejmě vím, že mezi stejnými projekty to funguje. Chyba byla ve mě - snažil jsem se dát do Wikiknih něco co by mělo patřid do Wikipedie. Tato část patří do Wikipedie a přesunuji jí tam. --Petr Dlouhý 22:01, 29. 6. 2006 (UTC)


Měl bych ale ještě jednu otázku - ty odkazy do jiných jazyků se přidávají nějakým spůsobem automaticky, nebo se prostě všechny přidají ručně?--Petr Dlouhý 22:01, 29. 6. 2006 (UTC)

Přidává se ručně, alespoň jeden odkaz a alespoň jeden odkaz na českou verzi od jinud (obvykle na anglickou verzi). Pak je mohou upravit roboti, kteří kontrolují kam odkaz vede a tamní odkazy přenesou na svou wiki. --Li-sung 22:13, 29. 6. 2006 (UTC)

Ok, tak nějak jsem si to představoval, že to funguje.


Ještě dodám, že články které neobsahují žádnou větu, ze zpravidla na Wikipedii mažou neboť nesplňují minimální kritéria na encyklopedické heslo. --Li-sung 22:15, 29. 6. 2006 (UTC)

A myslíte si, že bude stačit, když na začátek napíšu, že se jedná o rod masožravých rostlin?