Nápověda:Poznámky pod čarou: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
m
=Možnosti uživatelských úprav u poznámek pod čarou=
 
Úpravy způsobu zobrazování poznámek pod čarou mohou provádět pouze uživatelé s administrátorským přístupem. Forma zobrazovenízobrazování odkazů na poznámky pod čarou v textu a u poznámek samotných je totiž dána nastavením systémových hlášení, které se nachází ve jmenném prostoru '''MediaWiki'''. Přehled těchto systémových hlášení naleznete na speciální stránce [[Speciální:Allmessages]].
 
Jak už bylo uvedenozmíněno u předchozích příkladů, pokud chcete změnit způsob identifikace poznámky v textu na nějaký jiný, stačí založit ve jmenném prostoru MediawikiMediaWiki stránku odkazující na uživatelský seznam s odpovídajícím názvem skupiny a tu pak používat v seznamech jako hodnotu parametru '''group'''.
 
PodobněTakto však lze přenastavit i stávající způsob systémového zobrazení. Stačí, když založítezaložit ve jmenném prostoru MediaWiki stránku, která svým názvem odpovídá příslušnému systémovému hlášení. Její obsah pak bude mít při interpretaci před sytémovým nastavením přednost. VizProto příklad:do tohoto jmenného prostoru nemá krom správců přístup nikdo jiný.
 
{{Pozor|Pozor! Za určitých okolností vám nemusí rozšíření [[Cite]] systémové nastavení brát v potaz. Zvláště tehdy, máte-li vypnutou přes proměnnou ... ve wiki automatickou změnu prvního písmene. V takovém případě není jiná možnost, než založit ve vaší wiki ve jmenném prostoru Mediawiki stránky s odpovídajícími jmény, stejně, jako když uživatelským způsobem měníte systémové nastavení.}}
 
 
Úpravy způsobů zobrazování poznámek pod čarou jsou vyhrazeny zpravidla administrátorům. Nicméně z uživatelského hlediska můžete provádět následující úpravy:
 
Více informací viz stránku k [[mw:Extension:Cite|Extension:Cite]] na [[mw:MediaWiki|MediaWiki]]
 
[[Kategorie:Nápověda]]
[[Kategorie:Wikiknihy
1 002

editací

Navigační menu